Hakkımızda

Güncel Yazılım

Artan kentleşmeyle birlikte, insanların beklentileri de bu oranda artmaktadır.
Yaşam standardına bağlı olarak büyük yerlerde yaşam isteği de giderek artmaktadır. Tabi ki bu talepler bazı sorunları da beraberinde getirmektedir. Bazı sorunlar;

  • Site sakinleri, site yönetimine ortak olamıyor.
  • Site yönetiminin, bir otomasyon sistemine sahip olmaması.
  • Ev sahibinin de siteden haberdar olmak istemesi.
  • Site yönetimi ile site sakinleri arasında iletişimde zorluk çekilmesi.
  • Site yönetiminin, bütçenin ne şekilde kullanıldığının bilinmemesi.
  • Parasal işlemlerin sadece defterde kalması

Amacımız bu gibi sorunları çözmekte etkin iletişim platformu oluşturmaktır.

Tüm dünya pazarına hükmeden bir marka için kullanılan bu düşünce nasıl bir ERP çözümü için gerçekleştirilebilir?
Biz bu düşünceyi yazılımda kurgulanabilen sistemsel akış ve ürünün yerele göre konfigüre edilebilmesi için kendimize ilke edindik. Böylelikle aynı sektördeki firmaların, kendilerine özgü davranışlarını sistemin içerisinde, yazılıma doğrudan müdahele etmeden, müşteri katmanında çözebilen bir ürün geliştirdik. Böylelikle sistemin müşteriler tarafından sahiplenilmesini sağladık.
Yapılan bu değişiklikler müşteri katmanında korunurken; ortak geliştirmeler, yerel çözümlerin kesişen ortak çalışmaları, uygulama katmanına alınarak, müşterilerden kazanılan bilgi birikimi, yapabilme yeteneğinin de genele yayılmasını hedefledik ve gerçekleştirdik.

Türkiyenin ve aynı zamanda Dünyanın önde gelen firmaları ile başarılı projeler geliştirdik. Bu projeler ile bugün Tekstilde ERP çözümleri ile lider İtalyan yazılım firmaları tarafından tanınan, bir çok projede karşı karşıya gelen bir firma olduk. Bunun sonucunda Microsoft AXAPTA, Oracle ERP ile işbirliği görüşmelerimiz devam etmektedir. Tekstile özgün çözüme sahip olamayan genel ERP çözümleri ile entegre Tekstil MRPII sürecini bizim yönettiğimiz iş ortaklığı modelleri konusunda görüşüyoruz.

Micrsoft AXAPTA ile pilot projemiz bitmek üzere, sonuçlara göre yol haritası çıkarılacak. ORACLE ERP ile görüşmelerimiz devam ediyor. Kısaca bu işbirliğimiz gerçeklesse de gerçekleşmese de Türk tekstili gibi Tekstile özgün Türk ERP ürünümüzü dünyaya sunmak.
Ürettiğimiz çözümlerimiz ile ülkemiz ekonomisine katkı sağlamak.
Tekstilde katma değeri yüksek entegre çözümlerimiz ve know-how ımız ile firmalara yazılım ve yönetim danışmanlığı ile toplam çözüm sunmak.